ROZPIS podle data - jaro 2018
  Datum Čas Domácí Hosté Povrch Družstvo
SO 24.3.2018 10.45 Strašnice A UMT A
SO 24.3.2018 16.00 Benice B UhříněvesUMT B
SO 31.3.2018 10.30 A Štěrboholy   A
PO 2.4.2018 16.30 B Písnice   B
SO 7.4.2018 8.,45 MPŘ B Chuchle   MPŘ B
SO 7.4.2018 9.00 Vršovice B UMT malá
SO 7.4.2018 9.00 MPŘ A Př.Kopanina   MPŘ A
SO 7.4.2018 11.00 SPŘ D.Počernice   SPŘ
SO 7.4.2018 16.30 Vyšehrad B A UMT A
SO 7.4.2018 16.30 Lipence SD   SD
NE 8.4.2018 12.30 Hrdlořezy  
NE 8.4.2018 16.30 D.Počernice C B   B
SO 14.4.2014 9.00 P 1999 MPŘ A   MPŘ A
SO 14.4.2018 11.00 Junior UMT
SO 14.4.2018 10.30 A Uhříněves   A
SO 14.4.2018 8.45 MPŘ B Bohemka   MPŘ B
NE 15.4.2018 11.00 Př.Kopanina SPŘ   SPŘ
NE 15.4.2018 17.00 B Chodov B   B
NE 15.4.2018 17.00 Kolovraty SD UMT SD
NE 15.4.2018 15.15 Satalice  
STŘ 18.4.2018 18.00 Březiněves 40+   40+
20.4.2018 17.00 Kyje MPŘ B UMT MPŘ B
SO 21.4.2018 17.00 Kolovaty A   A
SO 21.4.2018 11.00 Dukla JM  
SO 21.4.2018 9.00 MPŘ A Tempo   MPŘ A
NE 22.4.2018 17.00 Junior B UMT B
NE 22.4.2018 17.00 SD Šeberov   SD
NE 22.4.2018 15.00 Běchovice  
NE 22.4.2018 15.00 SPŘ Zbraslav   SPŘ
ČTV 26.4.2018 19.00 Šeberov B UMT B
27.4.2018 16.30 Vršovice SPŘ UMT malá SPŘ
SO 28.4.2018 10.30 A Dubeč   A
SO 28.4.2018 13.00 Podolí SD   SD
SO 28.4.2018 13.30 D.Počernice  
SO 28.4.2018 9.00 FSA MPŘ A Chuchle MPŘ A
SO 28.4.2018 8.45 MPŘ B Dubeč   MPŘ B
NE 29.4.2018 10.00 Újezd n/lesy  
4.5.2018 17.00 Kbely MPŘ B   MPŘ B
SO 5.5.2018 13.00 SD Chabry   SD
SO 5.5.2018 8.45 Běchovice  
SO 5.5.2018 10.30 SPŘ Kolovraty   SPŘ
SO 5.5.2018 8.45 MPŘ A D.Počernice   MPŘ A
NE 6.5.2018 15.00 40+ Č.Smíchov   40+
NE 6.5.2018 17.00 Újezd n/lesy B A   A
NE 6.5.2018 17.00 B Dubeč B   B
ÚT 8.5.2018 16.00 U.Žižkov Vítkov
SO 12.5.2018 10.30 A Březiněves   A
SO 12.5.2018 17.00 Klánovice B   B
SO 12.5.2018 8.30 Junior  
SO 12.5.2018 9.30 Podolí  
SO 12.5.2018 12.30 Junior SPŘ UMT SPŘ
SO 12.5.2018 17.00 Kolovraty MPŘ A UMT MPŘ A
NE 13.5.2018 17.00 40+ Březiněves   40+
NE 13.5.2018 14.45 Aritma B SD UMT SD
NE 13.5.2018 15.00 MPŘ B FSA   MPŘ B
18.5.2018 17.30 Loko MPŘ B UMT MPŘ B
SO 19.5.2018 10.30 SD Vršovice   SD
SO 19.5.2018 8.30 Háje UMT
SO 19.5.2018 8.45 Tempo  
SO 19.5.2018 8.45 MPŘ A Újezdn/Lesy   MPŘ A
NE 20.5.2018 17.00 Bohnice A   A
NE 20.5.2018 17.00 B Praga C   B
NE 20.5.2018 15.00 SPŘ FSA   SPŘ
SO 26.5.2018 10.30 A Háje   A
SO 26.5.2018 17.00 Praga SD   SD
SO 26.5.2018 8.45 MPŘ A Újezdn/Lesy   MPŘ A
SO 26.5.2018 8.45 MPŘ B Libuš   MPŘ B
NE 27.5.2018 17.00 Kolovraty  
NE 27.5.2018 13.00 Radotín  
NE 27.5.2018 15.00 SPŘ Vyšehrad   SPŘ
STŘ 30.5.2018 18.00 Č.Smíchov 40+   40+
SO 2.6.2018 13.00 Troja A   A
SO 2.6.2018 11.00 SD Zlíchov   SD
SO 2.6.2018 8.45 Uhříněves  
SO 2.6.2018 12.30 Střešovice SPŘ UMT SPŘ
SO 2.6.2018 9.00 Vršovice MPŘ A UMT malá MPŘ A
NE 3.6.2018 17.00 B Újezd P4 B   B
NE 3.6.2018 17.00 Sparta dívky UMT Strahov
NE 3.6.2018 16.00 D.Měcholupy MPŘ B   MPŘ B
SO 9.6.2018 10.30 A Praga   A
SO 9.6.2018 8.45 SPŘ Újezdn/Lesy   SPŘ
SO 9.6.2018 8.45 MPŘ B Vyšehrad   MPŘ B
NE 10.6.2018 13.30 Cholupice  
NE 10.6.2018 15.15 Praga  
15.6.2018 17.00 Chodov MPŘ B   MPŘ B
SO 16.6.2018 10.30 Kunratice A   A
SO 16.6.2018 8.30 Ďáblice SPŘ UMT SPŘ
NE 17.6.2018 17.00 SD Junior   SD
NE 17.6.2018 15.00 Uhříněves  
NE 17.6.2018 13.00 Chodov  
Hostivař je naše síla,
ctíme barvy černá, bílá.
Za Hostivař jdem se bít,
chceme vždy jen zvítězit.
SK Hostivař.jpg
Diskuze_SKH_obrazek.png
Archiv_Rajce_obrazek.png
SKH_2006_2006_obrazek.gif
SKH_Skolicka_obrazek.gif
Prazsky_fotbalov_zvaz_obrazek.png
Prazsky_fotbalov_zvaz_rozcestnik_obrazek.png
FACR_obrazek.png
Prazsky_zvaz_maleho_fobalu_obrazek.png

Administrátoři stránky:

Ing. Vladimír Bakalár - vladimir.bakalar@gmail.com
Milan Prouza - prouzam@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one