H3F - 1.B TŘÍDA MPŘ (2HP) - SKUPINA F - PRAHA 2016/17
 
Podzimní část 2016:
  1.kolo - So 10.09. - 09:00: SK ČECHIE UHŘÍNĚVES - SK HOSTIVAŘ 26:31 (16:10) INFO
  2.kolo - So 17.09. - 08:45: SK HOSTIVAŘ - TJ ČECHIE DUBEČ 47:25 (21:10) INFO
  3.kolo - Ne 25.09. - 14:30: TJ SPARTAK HRDLOŘEZY - SK HOSTIVAŘ 13:37 (3:9) INFO
  4.kolo - Ne 02.10. - 14:45: SK HOSTIVAŘ - TJ SOKOL LIPENCE 29:25 (15:12) INFO
  5.kolo - So 08.10. - 09:00: FC TEMPO PRAHA "B" - SK HOSTIVAŘ 10:60 (3:26) INFO
  6.kolo - So 15.10. - 08:45: SK HOSTIVAŘ - SOKOL DOLNÍ POČERNICE 33:15 (0:0) INFO
  7.kolo - Ne 23.10. - 15:45: TJ PRAGA - SK HOSTIVAŘ 36:9 (20:3) INFO
  8.kolo - Stř 26.10. - 16:30: FK ÚJEZD n/LESY - SK HOSTIVAŘ 32:17 (16:8) INFO
  9.kolo - Ne 06.11. - 10:00: SK HOSTIVAŘ - SOKOL KOLOVRATY 24:14 (10:10) INFO
 
Jarní část 2017:
11.kolo - So 01.04. - 09:00:  TJ ČECHIE DUBEČ - SK HOSTIVAŘ 21:18 (9:6) INFO
10.kolo - Ne 09.04. - 14:30:  SK HOSTIVAŘ - SK ČECHIE UHŘÍNĚVES 30:25 (16:17) INFO
12.kolo - Ne 23.04. - 15:00:  SK HOSTIVAŘ - TJ SPARTAK HRDLOŘEZY 18:23 (9:13) INFO
13.kolo - So 29.04. - 09:00:  TJ SOKOL LIPENCE - SK HOSTIVAŘ 17:32 (10:20) INFO
14.kolo - Po 08.05. - 15:00:  SK HOSTIVAŘ - FC TEMPO PRAHA "B" 30:8 (14:4) INFO
15.kolo - Ne 14.05. - 14:30:  SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SK HOSTIVAŘ 11:27 (6:13) INFO
16.kolo - Ne 21.05. - 15:00:  SK HOSTIVAŘ - TJ PRAGA 36:15 (19:7) INFO
17.kolo - Ne 28.05. - 13:15:- SK HOSTIVAŘ -  FK ÚJEZD n/LESY 23:27 (10:9) INFO
18.kolo - Stř  31.05. - 17:30:  SOKOL KOLOVRATY - SK HOSTIVAŘ 20:33 (7:11) INFO
 
H3L - 1.B TŘÍDA MPŘ (1HP) - SKUPINA L - PRAHA 2016/17
 
Podzimní část 2016:
  1.kolo - So 10.09. - 10:45: HÁJE SOS - SK HOSTIVAŘ 3:11 (0:0) INFO 
  2.kolo - Stř 14.09. - 17:00: SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - SK HOSTIVAŘ 15:6 (11:3) INFO
  3.kolo - Ne 25.09. - 12:30: SK HOSTIVAŘ - TJ BŘEZINĚVES 12:5 (6:5) INFO
  4.kolo - Pá 30.09. - 17:00: FK ZLÍCHOV 1914 - SK HOSTIVAŘ 1:28 (0:0) INFO
  5.kolo - Ne 09.10. - 12:15: SK HOSTIVAŘ - SK TŘEBORATICE 17:3 (5:0) INFO
  6.kolo - So 15.10. - 08:45: TJ SLOVAN BOHNICE - SK HOSTIVAŘ 12:4 (8:1) INFO 
  7.kolo - Ne 23.10. - 11:45: SK HOSTIVAŘ - SK UNION VRŠOVICE 5:17 (4:8) INFO
  8.kolo - Pá 28.10. - 12:30: SK ĎÁBLICE - SK HOSTIVAŘ 5:12 (2:6) INFO
  9.kolo - Ne 06.11. - 10:00: SK HOSTIVAŘ - SK MODŘANY 8:0 (2:0) INFO 
10.kolo - Pá 11.11. - 17:00: FK FC ZLIČÍN - SK HOSTIVAŘ 10:12 (5:7) INFO 
11.kolo - So 19.11. - 09:15: SK HOSTIVAŘ - TJ AVIA ČAKOVICE 20:2 (9:2) INFO
 
Jarní část 2017:
13.kolo - Pá 31.03. - 17:30: SK HOSTIVAŘ - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY 10:6 (5:3) INFO 
12.kolo - Pá 07.04. - 17:30: SK HOSTIVAŘ - HÁJE SOS 16:4 (6:2) INFO 
14.kolo - So 22.04. - 11:00: TJ BŘEZINĚVES - SK HOSTIVAŘ 11:11 (6:7) INFO 
15.kolo - Pá 28.04. - 17:30:  SK HOSTIVAŘ - FK ZLÍCHOV 1914 28:1 (14:0) INFO 
16.kolo - Po 08.05. - 12:30: SK TŘEBORATICE - SK HOSTIVAŘ 9:6 (1:3) INFO 
17.kolo - Pá 12.05. - 18:00: SK HOSTIVAŘ - TJ SLOVAN BOHNICE 9:4 (4:3) INFO
18.kolo - Pá 19.05. - 17:00: SK UNION VRŠOVICE - SK HOSTIVAŘ 8:10 (6:5) INFO
19.kolo - Pá 26.05. - 17:30: SK HOSTIVAŘ - SK ĎÁBLICE 8:9 (5:7) INFO
20.kolo - Pá 02.06. - 17:00: SK MODŘANY - SK HOSTIVAŘ 3:7 (2:2) INFO
21.kolo - Pá 09.06. - 17:30: SK HOSTIVAŘ - FK FC ZLIČÍN 16:4 (7:2) INFO
22.kolo - Pá 16.06. - 17:00: TJ AVIA ČAKOVICE - SK HOSTIVAŘ  8:18 (5:9) INFO
 
2015 H3E - 104 MPŘ (2HP) - PRAHA 2015/16

Podzimní část 2015:
  1.kolo - Pá 04.09. - 17:30: SK Hostivař - Kolovraty 15:14 (10:7)
  2.kolo - So 12.09. - 09:00: Praga - SK Hostivař 22:17 (8:11)

  3.kolo - Pá 18.09. - 18:00: SK Hostivař - Junior 25:12 (10:10)
  4.kolo - Čtv 24.09. - 17:00: Uhříněves - SK Hostivař 9:29 (3:15)
  5.kolo - Pá 02.10. - 17:00: SK Hostivař - Braník 45:13 (21:6)
  6.kolo - So 10.10. - 10:00: Háje SOS - SK Hostivař 18:18 (11:8)
  7.kolo - So 17.10. - 13:30: SK Hostivař - Újezd nad Lesy 10:16 (5:9)
  8.kolo - Ne 25.10. - 11:00: SK Hostivař - Vršovice 18:22
  9.kolo - Ne 01.11. - 13:30: Tempo - SK Hostivař 31:7 (13:5)

Jarní část 2016:
10.kolo - Ne 24.04. - 13:00: Kolovraty - SK Hostivař  17:23 (6:12)
11.kolo - Pá 29.04. - 17:30: SK Hostivař - Praga 27:11 (14:6)

12.kolo - So 07.05. - 09:00: Junior - SK Hostivař (UMT) 12:19 (6:7)
13.kolo - Pá 13.05. - 17:00: SK Hostivař - Uhříněves 28:12 (12:7)

14.kolo - So 21.05. - 10:00: Braník - SK Hostivař 12:30
15.kolo - Pá 27.05. - 17:00: SK Hostivař - Háje SOS 12:35 (7:18)
16.kolo - Pá 03.06. - 18:00: Újezd n/L - SK Hostivař 32:13 (18:6)
17.kolo - Pá 10.06. - 17:00: Vršovice - SK Hostivař  24:14 (16:5)

18.kolo - Stř 15.06. - 17:00: SK Hostivař - Tempo 13:30 (7:14)
MPŘ H3D 2006-07 4+1 (2HP) - PRAHA 2014/15

Podzimní část 2014:
  1.kolo - So 06.09. - 15:00: Dukla JM - SK Hostivař 17:16
  2.kolo - Ne 14.09. - 13:30: SK Hostivař - Vršovice 3:46
  3.kolo - Ne 21.09. - 14:45: Kolovraty - SK Hostivař 23:10
  4.kolo - So 27.09. - 09:00: SK Hostivař - Aritma 12:19
  5.kolo - Pá 03.10. - 16:30: Zličín - SK Hostivař 8:45
  6.kolo - Ne 12.10. - 14:30: Chabry - SK Hostivař 28:21
  7.kolo - So 18.10. - 08:45: SK Hostivař - Újezd nad Lesy 27:9
  8.kolo - So 25.10. - 11:30: CU Bohemians - SK  Hostivař 7:69
  9.kolo - So 01.11. - 08:45: SK Hostivař - Uhříněves 36:6
10.kolo - Ne 09.11. - 10:00: Junior - SK Hostivař 4:27
11.kolo - Ne 16.11. - 11:45: SK Hostivař - Dubeč 28:8


Jarní část 2015:
12.kolo - Ne 29.03. - 13:15: SK Hostivař - Dukla JM 18:11
13.kolo - Pá 10.04. - 17:00: Vršovice - SK Hostivař 27:6
14.kolo - Ne 19.04. - 13:30: SK Hostivař - Kolovraty 13:10
15.kolo - Pá 24.04. - 17:00: Aritma - SK Hostivař 10:27
16.kolo - Ne 03.05. - 15:15: SK Hostivař - Zličín 30:14
17.kolo - Út 12.05. - 17:30: SK Hostivař - Chabry 25:22
18.kolo - Pá 15.05. - 18:00: Újezd nad Lesy - SK Hostivař
 12:21
19.kolo - Ne 24.05. - 13:30: SK Hostivař - CU Bohemians 47:5
20.kolo - So 30.05. - 08:45: Uhříněves - SK Hostivař 10:42
21.kolo - Ne 07.06. - 13:30: SK Hostivař - Junior 32:8
22.kolo - So 13.06. - 09:30: Dubeč - SK Hostivař 18:22
MPŘ H3I 2005 4+1 (2HP) - PRAHA 2013/14
 
Podzimní část 2013:
  1.kolo - So 07.09. - 08:45: SK Hostivař - Háje SOS 16:4
  2.kolo - Ne 15.09. - 17:00: FA Praha - SK Hostivař 4:21
  3.kolo - So 21.09. - 08:45: SK Hostivař - Tempo 26:20
  4.kolo - Pá 27.09. - 17:00: SK Hostivař - Újezd nad Lesy 26:18
  5.kolo - Ne 06.10. - 16:00: Chabry - SK Hostivař 16:22
  6.kolo - Ne 13.10. - 14:15: SK Hostivař - Vršovice 27:16
  7.kolo - So 19.10. - 09:30: Kolovraty - SK Hostivař 6:27
  8.kolo - Stř 23.10. - 16:00: SK Hostivař  -  Dubeč 24:5
  9.kolo - So 02.11. - 12:30: Praga - SK Hostivař

Jarní část 2014:
10.kolo - Ne 13.04. - 17:00: Háje SOS - SK Hostivař 9:48
11.kolo - Pá 25.04. - 17:30: SK Hostivař - FA Praha 32:8
12.kolo - Pá 02.05. - 17:00: Tempo - SK Hostivař 21:9
13.kolo - Pá 09.05. - 18:00: Újezd nad Lesy - SK Hostivař 5:25
14.kolo - Pá 16.05. - 17:30: SK Hostivař - Chabry 24:20
15.kolo - Ne 25.05. - 13:30: Vršovice - SK Hostivař 27:3
16.kolo - Ne 01.06. - 15:15: SK Hostivař - Kolovraty 22:6
17.kolo - Stř 04.06. - 17:30: Dubeč - SK Hostivař 5:28
18.kolo - Stř 11.06. - 18:00: SK Hostivař - Praga 11:17
MPŘ H3J 98 (2HP) - PRAHA 2012/13

Podzimní část 2012:
  1.kolo - Pá 07.09. - SK Hostivař má volno
  2.kolo - Pá 14.09. - 17:00: SK Hostivař - Tempo 34:7 (21:1, 13:6)
  3.kolo - Ne 23.09. - 14:30: Hrdlořezy - SK Hostivař 5:36 (5:12, 0:24)
  4.kolo - Pá 28.09. - 08:45: SK Hostivař - Dukla JM 39:2 (18:1, 21:1)
  5.kolo - So 06.10. - 12:00: Háje SOS - SK Hostivař 5:25 (2:18, 3:7)
  6.kolo - Pá 12.10. - SK Hostivař má volno
  7.kolo - Pá 19.10. - 16:30: Tempo - SK Hostivař
  8.kolo - Ne 28.10. - 13:45: SK Hostivař  -  Hrdlořezy
  9.kolo - So 03.11. - 08:45: Dukla JM - SK Hostivař
10.kolo - So 10.11. -  09:00: SK Hostivař - Háje SOS

Jarní část 2013:
11.kolo - Ne 31.03. - SK Hostivař má volno
12.kolo - Ne 07.04. - 13:00: SK Hostivař - Tempo Praha
13.kolo - Ne 14.04. - 14:30: Hrdlořezy - SK Hostivař 8:49 (0:34, 8:15)
14.kolo - Ne 21.04. - 15:15: SK Hostivař - Dukla JM
15.kolo - So 27.04. - 14:00: Háje SOS - SK Hostivař 11:24 (5:15,6:9)
16.kolo - Ne 03.05. - SK Hostivař má volno
17.kolo - Pá 10.05. - 17:00: Tempo Praha - SK Hostivař
18.kolo - Ne 19.05. - 15:15: SK Hostivař - Hrdlořezy
19.kolo - So 25.05. -  09:15: Dukla JM - SK Hostivař
20.kolo - Ne 06.06. - 17:30: SK Hostivař - Háje SOS

KÁDR 2012/13

Hráči:

- CANDRA Pavel (2004)
- ČERNÍN Vladimír (2005)
- DEVERA Tadeáš (2005)
- EHMIG Šimon (2004) - střídavý start Viktiria Žižkov
- FILIP Jakub (2005)
- GUTH Adam (2004)
- GUTH Filip (2005)
- HERDA Adam (2004)
- JANOVSKÝ Václav (2005)
- JÁRKA Ladislav (2005)
- KÁŠ Jakub (2004)
- KESNER Michal (2004)
- KOPECKÝ Ondřej (2005)
- KOTRCH Václav (2004)
- LUKAVEC Michal (2004)
- LUKAVEC Tomáš (2004)
- MAREŠ Tomáš (2005)
- MAŠÍNOVÁ Erika (2005)
- MICHÁLEK Petr (2004)
- NOLL Tomáš (2004)
- PUK Dávid (2005)
- SCHROJF Václav (2005)
- SCHROJF Vilém (2005)
- ŠEBA David (2005)
- ŠMÍD Michal (2004)
- ŠPÍREK Jakub (2005)
- TAJOVSKÝ Cyril (2005)
- TOMIČ Štefan (2005)
- VANČURA Jakub (2005)
- VÁŇOVÁ Nikola (2005)
- VRTIŠKA Michal (2004)
- WINTERNITZ David (2004) - hostuje z Vršovic 1895
- ZAHRÁDKA Roman (2004)
SK HOSTIVAŘ 2005 - SEZ. 2012/13
 
Soutěž: TATRANCUP
Sezóna: 2012/13
Ročník: II.
Věková kategória: 2005

Trenéři:

Marie HRABÁKOVÁ
Miroslav DLOUHÝ
Karel KAŇKA
Libor KOPECKÝ

Podzim 2012:

 
- skupina A:
SK Slaný, AFK Loko Chomutov,
Sokol Hostouň, SKJ Junior Žatec
- skupina B:
SK Kladno, FK Admira Praha,
Sokol Libiš, SK Roudnice
- skupina C:
FK Kohouti Rokycany, Tatran Rakovník,
FK Hořovicko, SK Buštěhrad
- skupina D:
SK Hostivař, AKF Šeberov,
FŠ Milovice, FK Brandýs-Boleslav
 
CELKOVÁ TABULKA - SKUPINA D.:
1. SK Hostivař              -12-11-0- 1- 140:18 -33b
2. AFK Šeberov            -12-  8-0- 4-  90:36   -24b
3. FŠ Milovice               -12- 3-1- 8-  24:112 -10b
4. FK Brandýs-Boleslav -12- 1-1-10-  25:113 - 4b

4.TURNAJ -  20.10.2012 - HOSTIVAŘ
- SK Hostivař - FŠ Milovice 16:0
- AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav 9:1
- SK Hostivař - FK Brandýs-Boleslav 16:1
- AFK Šeberov - FŠ Milovice 3:0
- SK Hostivař - AFK Šeberov 9:2
- FŠ Milovice - FK Brandýs-Boleslav 3:2
TABULKA:
1. SK Hostivař             -3-3-0-0- 41:3   -9b
2. AFK Šeberov            -3-2-0-1- 14:10 -6b
3. FŠ Milovice              -3-1-0-2-  3:21  -3b
4. FK Brandýs-Boleslav-3-0-0-3-  4:28   -0b
 
3.TURNAJ -  6.10.2012 - BRANDÝS-BOLESLAV
- SK Hostivař - FŠ Milovice 15:2
- AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav 13:0
- SK Hostivař - AFK Šeberov 3:2
- FŠ Milovice - FK Brandýs-Boleslav 8:8
- AFK Šeberov - FŠ Milovice 10:1
- SK Hostivař - FK Brandýs-Boleslav 6:0
TABULKA:
1. SK Hostivař             -3-3-0-0- 24:4   -9b
2. AFK Šeberov            -3-2-0-1- 25:4   -6b
3. FK Brandýs-Boleslav-3-1-0-2-   8:27  -3b
4. FŠ Milovice              -3-0-0-3- 11:33  -0b
 
2.TURNAJ -  22.9.2012 - ŠEBEROV
- AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav 10:0
- SK Hostivař - FŠ Milovice 19:0
- AFK Šeberov - SK Hostivař 5:3
- FŠ Milovice - FK Brandýs-Boleslav 1:6
- AFK Šeberov - FŠ Milovice 20:1
- FK Brandýs-Boleslav - SK Hostivař 1:10
TABULKA:
1. AFK Šeberov            -3-3-0-0- 35:4   -9b
2. SK Hostivař             -3-2-0-1- 32:6   -6b
3. FK Brandýs-Boleslav -3-1-0-2-  7:21  -3b
4. FŠ Milovice              -3-0-0-3-  2:45  -0b
 
1.TURNAJ -  9.9.2012 - MILOVICE
- FŠ Milovice - SK Hostivař 2:11
- AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav 13:4
- FŠ Milovice - AFK Šeberov 1:0
- FK Brandýs-Boleslav - SK Hostivař 0:19
- FŠ Milovice - FK Brandýs-Boleslav 5:2
- SK Hostivař - AFK Šeberov 13:3
TABULKA:
1. SK Hostivař             -3-3-0-0- 43:5  -9b
2. FŠ Milovice              -3-2-0-1-   8:13 -6b
3. AFK Šeberov            -3-1-0-2- 16:18 -3b
4. FK Brandýs-Boleslav -3-0-0-3-   6:37 -0b
Jaro 2013:

Skupina A:
- 13.4.2013 (sobota) od 10.00 h. -  SK Slaný
- 28.4.2013 (nedeľa) od 10.00 h. - Tatran Rakovník
- 11.5.2013 (sobota) od 9.00 h.  - Loko Chomutov
- 18.5.2013 (sobota) od 14.00 h. - SK Hostivař
Závěřečný turnaj:
- 23.6.2013 - PJ Business Cup (9.00 - 14.00 h.)
  pořadatel Tatran Rakovník

 
- skupina A: (1 až 8.místo)
SK Slaný, Tatran Rakovník,
AFK Loto Chomutov, SK Hostivař
- skupina B: (1 až 8.místo)
SK Kladno, AFK Šeberov,
FK Kohouti Rokycany, FK Admira Praha
- skupina C: (9 až 16.místo)
FK Hořovicko, Sokol Libiš,
FŠ Milovice, Sokol Hostouň
- skupina D: (9 až 16.místo)
SK Buštěhrad, FK Brandýs-Boleslav,
SKJ Junior Žatec, SK Roudnice

 
5.TURNAJ -  13.4.2013 - 10.00 h. - Žižice:
- SK Slaný - SK Hostivař 3:3
- AFK Loko Chomutov - Tatran Rakovník 4:2
- SK Slaný - AFK Loko Chomutov 2:1
- Tatran Rakovník - SK Hostivař 2:4
- SK Slaný - Tatran Rakovník 3:0
- SK Hostivař - AFK Loko Chomutov 3:4
TABULKA:
1. SK Slaný                   -3-2-1-0-  8:4  -7b
2. AFK Loko Chomutov -3-2-0-1-   9:7 -6b
3. ŠK Hostivař             -3-1-1-1- 10:9 -4b
4. Tatran Rakovník         -3-0-0-3-  4:11 -0b
 
6.TURNAJ -  28.4.2013 - 10:00 h. - Rakovník:
- Tatran Rakovník - SK Slaný 1:6
- SK Slaný - SK Hostivař 4:5
- SK Slaný - Loko Chomutov 5:5
- Tatran Rakovník - Loko Chomutov 5:6
- Tatran Rakovník - SK Hostivař 5:11
- SK Hostivař - Loko Chomutov 4:1
TABULKA:
1. SK Hostivař      -3-3-0-0- 20:10 - 9b
2. SK Slaný         -3-1-1-1- 15:11 - 4b
3. Loko Chomutov -3-1-1-1- 12:13 - 4b
4. Tatran Rakovník -3-0-0-3- 10:23 - 0b
 
7.TURNAJ -  11.5.2013 - 9:00 h. - Chomutov:
- Loko Chomutov - SK Slaný 4:5
- Tatran Rakovník - SK Hostivař 6:8
- Loko Chomutov - SK Hostivař 3:4
- SK Slaný - Tatran Rakovník 6:2
- Loko Chomutov - Tatran Rakovník 8:6
- SK Hostivař - SK Slaný 4:2
TABULKA:
1. SK Hostivař      -3-3-0-0- 16:11 - 9b
2. SK Slaný            -3-2-0-1- 13:10 - 6b
3. Loko Chomutov -3-1-0-2- 15:15 - 3b
4. Tatran Rakovník -3-0-0-3- 14:22 - 0b
 
8.TURNAJ -  23.6.2013 - 14:00 h. - Hostivař:
- SK Hostivař - SK Slaný 3:3
- Loko Chomutov - Tatran Rakovník 5:6
- SK Hostivař - Tatran Rakovník 8:3
- SK Slaný - Loko Chomutov 3:8
- SK Hostivař - Loko Chomutov 5:3
- Tatran Rakovník - SK Slaný 3:3
TABULKA:
1. SK Hostivař      -3-2-1-0- 16:9  - 7b
2. Tatran Rakovník -3-1-1-1- 12:16 - 4b
3. Loko Chomutov -3-1-0-2- 16:14 - 3b
4. SK Slaný            -3-0-2-1-  9:14 - 2b
 
CELKOVÁ TABULKA A.SKUPINY:
1. SK Hostivař      -12-9-2-1-  62:39  - 29b
2. SK Slaný            -12-5-4-3-  45:39  - 19b
3. Loko Chomutov -12-5-1-6-   52:49 - 16b
4. Tatran Rakovník -12-1-1-10- 40:72 -   4b

FINÁLOVÝ TURNAJ o 1. - 10.MÍSTO
-  16.6.2013 - 9:00 h. - Rakovník:

Skupina B:
SK Slaný - TJ Straky 0:3
TJ Strany - FK Kohouti Rokycany 0:3
FK Kohouti Rokycany - SK Hostivař 0:1
SK Hoostivař - FK Admira Praha 1:2
FK Admira Praha - SK Slaný 4:0
FK Kohouti Rokycany - FK Admira Praha 2:1
SK Hostivař - SK Slaný 1:1
FK Admira Praha - TJ Straky 1:4
SK Slaný - FK Kohouti Rokycany 1:4
TJ Straky - SK Hostivař 3:3
TABULKA:
1. FK Kohouti Rokycany -4-3-0-1- 9:3  - 9b
2. TJ Straky                   -4-2-1-1-10:7 - 7b
3. FK Admira Praha        -4-2-0-2- 8:7 - 6b
4. SK Hostivař                -4-1-2-1- 6:7 - 5b
5. SK Slaný                   -4-0-1-3-2:12 - 1b
ZÁPAS o 5.-8.MÍSTO:
Tatran Rakovník - SK Hostivař 0:6
ZÁPAS o 5.MÍSTO:
SK Hostivař - FK Admira Praha 3:2

KONEČNÉ POŘADÍ:
1.FK Kohouti Rokycany, 2.TJ Straky,
3.AFK Loko FC Chomutov, 4.SK Kladno,
5.SK Hostivař, 6.FK Admira Praha,
7.Tatran Rakovník, 8.AFK Olympia Šeberov,
9.SK Slaný, 10.FK Hořovicko,
11.Sokol Hostouň, 12.FK Brandýs - Boleslav,
13.SK Roudnice, 14.SKJ Junior Žatec,
15.SK Buštěhrad, 16.Sokol Libiš
H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2011/2012

Podzimní část 2011:
  1.kolo - 03.09. - 13:00: Zličín - SK Hostivař 8:9
  2.kolo - 07.09. - 16:30: Zbraslav - SK Hostivař 12:25
  3.kolo - 09.09. - 17:00: SK Hostivař - Zlíchov 23:9
  4.kolo - 18.09. - 13:00: Vršovice - SK Hostivař 2:18
  5.kolo - 22.09. - 17:30: SK Hostivař - Lipence 18:23
  6.kolo - 24.09. - 08:30: 1999 Praha  - SK Hostivař 10:14
  7.kolo - 01.10. - 09:00: SK Hostivař - Kolovraty 23:6
  8.kolo - 08.10. - 12:45: Radotín - SK Hostivař  13:19
  9.kolo - 16.10. - 11:45: SK Hostivař  - Loko 21:10
10.kolo - 22.10. - 10:45: Kopanina - SK Hostivař 6:14
11.kolo - 26.10. - 16:00: SK Hostivař - Braník 33:15
12.kolo - 06.11. - 12:00: SK Hostivař - Kunratice 9:13

Jarní část 2012:
13.kolo - 24.03. - 14:00: SK Hostivař - Zličín 15:20
14.kolo - 30.03. - 08:45: Zlíchov - SK Hostivař 5:16
15.kolo - 03.04. - 16:30: SK Hostivař - Vršovice 26:11
16.kolo - 14.04. - 08:45: SK Hostivař - 1999 Praha 17:32
17.kolo - 21.04. - 17:00: Kolovraty - SK Hostivař 17:18
18.kolo - 28.04. - 08:45: SK Hostivař - Radotín 33:7
19.kolo - 05.05. - 13:00: Loko - SK Hostivař 15:27
20.kolo - 12.05. - 08:45: SK Hostivař - Př. Kopanina 21:20
21.kolo - 18.05. - 16:30: Braník - SK Hostivař  7:35
22.kolo - 26.05. - 08:45: SK Hostivaŕ - Kunratice 10:21
23.kolo - 03.06. - 13:00: Lipence - SK Hostivař 25:15
24.kolo - 10.06. - 17:00: SK Hostivař - Zbraslav 22:15

 
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Horní Měcholupy 22 20 1 1 155:22 61
 2.  SK Střešovice 22 19 0 3 125:22 57
 3.  Zličín 22 16 1 5 128:35 49
 4.  Př. Kopanina 22 16 1 5  115:45 49
 5.  Vyšehrad 22 14 0 8 124:46 42
 6.  Dubeč 22 13 2 7 113:42 41
 7.  Sparta Krč 22 9 1 12 71:70 28
 8.  Řepy 22 8 2 12 51:75 26
 9.  Vinoř 22 5 1 16 25:100 16
 10.  Kunratice 22 5 0 17  35:143 15
 11.  SK Hostivař 22  2 1 19 13:179 7
 12.  Junior 22 0 0 22 6:182 0

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2009/2010
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Junior 18 17 1 0 191:5 52
 2.  SK Hostivař 18 14 0 4 61:27 42
 3.  Lipence 18 12 1 5 63:49 37
 4.  Klánovice 18 12 1 5  53:45 37
 5.  Inferno 18 10 1 7 102:30 31
 6.  Xaverov sdružení 18 8 0 10 31:70 24
 7.  ČAFC C 18 6 0 12 33:60 18
 8.  Slavoj Podolí B 18 5 0 13 25:91 15
 9.  Běchovice 18 3 0 15 10:89 9
 10.  Satalice 18 1 0 17  9:112 3

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2008/2009
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre2  B
 1.  Loko. Vltavín 22 21 0 1 201:11 63
 2.  Kolovraty 22 21 0 1 174:7 63
 3.  Kyje 22 16 1 5 95:21 49
 4.  Točná 22 15 2 5 102:30 47
 5.  Klánovice 22 11 0 11 82:76 33
 6.  Újezd nad Lesy B 22 10 0 12 43:63 30
 7.  Xaverov sdružení 22 9 2 11 45:95 29
 8.  Slavoj Podolí B 22 9 1 12 36:81 28
 9.  Satalice 22 6 3 13 30:102 21
 10.  SK Hostivař 22 3 2 17 25:158 11
 11.  Třeboradice B 22  3 1 18 13:118 10
 12.  Běchovice 22 1 2 19 16:100 5

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2007/2008
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Braník B 20 19 0 1 162:9 57
 2.  Háje - SOS 20 18 0 2 128:17 54
 3.  Horní Měcholupy 20 13 2 5 81:25 41
 4.  SK Střešovice 20 13 1 6  60:38 40
 5.  Bohemians 1905 B 20 11 1 8 71:46 34
 6.  Chodov 20 9 2 9 52:49 29
 7.  Motorlet C 20 8 1 11 53:99 25
 8.  Vršovice 20 7 0 13 32:63 21
 9.  Újezd P-4 20 3 2 15 23:73 11
 10.  Kyje 20 3 0 17  11:132 9
 11.  SK Hostivař 20  1 1 18 8:130 4

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2006/2007
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Motorlet C 17 15 1 1 99:22 46
 2.  Slavoj Podolí 18 14 1 3 86:25 43
 3.  SK Střešovice 18 11 2 5 54:30 35
 4.  Vršovice 18 11 1 6 50:33 34
 5.  SK Hostivař 18 10 1 7 76:48 31
 6.  Braník B 18 7 2 9 43:48 23
 7.  Bohemians 1905 B 18 5 1 12 42:47 16
 8.  Troja 18 4 2 12 35:94 14
 9.  Háje - SOS 17 3 1 13 23:83 10
 10.  Točná 18 1 4 13 14:92  7
 
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre   B
 1.  Chodov 22 17 3 2 115:16 54
 2.  Újezd nad Lesy´B 22 15 4 3 81:29 49
 3.  Loko. Vltavín 22 15 3 4 77:21 48
 4.  Slavoj Podolí B 22 12 5 5 64:36 41
 5.  Kolovraty 22 11 4 7 67:44 37
 6.  Tempo B 22 10 4 8 75:57 34
 7.  Vinoř 22 7 4 11 43:65 25
 8.  Xaverov sdružení 22 7 4 11 48:66 25
 9.  Klánovice 22 6 7 9 45:55 25
 10.  SK Hostivař B 22 5 5 12 45:66  20
 11.  Třeboradice 22 4 2 16 23:116 14
 12.  Kyje B 22 0 1 21 12:124 1

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2005/2006
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre   B
 1.  Sdružení AC Sparta Praha 24 24 0 0 307:9 72
 2.  Loko. Vltavín 24 20 0 4 206:36 60
 3.  Občan. sdruž. Xaverov 24 19 1 4 134:45 58
 4.  TJ JM Chodov 24 17 2 5 115:61  53
 5.  FK Klánovice 24 13 3 8 96:60 42
 6.  FC Tempo Praha B 24 14 0 10 85:87 42
 7.  AFK Slavoj Podolí B 24 13 2 9 75:65 41
 8.  Sokol Kolovraty 24 9 2 13 85:123 29
 9.  FK Újezd nad Lesy B 24 4 3 17 33:115 15
 10.  Sokol Dolní Počernice 24 4 2 18 38:160  14
 11.  SK Hostivař 24 3 2 19 24:156 11
 12.  Sokol Vinoř 24 3 2 19 8:153 11
 13.  FC Háje B 24 3 1 20 19:155 10
 
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  FC Háje C 26 25 0 1 225:14 75
 2.  SK Hostivař B 26 23 1 2 156:21 70
 3.  FSC Libuš B 26 18 3 5 136:31 57
 4.  FC Háje D 26 17 3 6  143:48  54
 5.  Kyje 26 15 4 7 70:65 49
 6.  FK Slavoj Vyšehrad 26 15 0 11 87:58 45
 7.  SK Horní Měcholupy B 26 12 3 11 74:90 39
 8.  Praga Praha 26 12 1 13 81:78 37
 9.  FC REAL Král. Vinohrady 26 10 2 14 64:83 32
 10.  ABC Braník C 26 9 1 16  66:80  28
 11.  ČAFC Praha B 26 6 1 19 46:108 19
 12.  CU Bohemians Praha 26 4 0 22 24:145 12
 13.  Junior Praha 26 4 0 22 20:208 12
 14.  AFK Union Žižkov 26 2 1 23 38:201 7

H3G - 95 MPŘ - PRAHA 2004/2005
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  ABC Braník B 20 18 1 1 102:19 55
 2.  SK Sparta Krč 20 17 1 2 142:18 52
 3.  FC Háje B 19 16 0 3 120:20 48
 4.  AFK Slavoj Podolí B 20 12 0 8 113:42 36
 5.  FK Újezd nad Lesy B 19 9 0 10 63:43 27
 6.  FC Tempo B 20 8 1 11 65:111 25
 7.  Slovan Kunratice 19 7 0 12 43:68 21
 8.  FC King B 19 6 1 12 15:78 19
 9.  SK Hostivař 19 6 0 13 56:66 18
 10.  TJ JM Chodov B 19 6 0 13 29:128 18
 11.  Sokol Běchovice 20 0 0 20 2:157 0
Hostivař je naše síla,
ctíme barvy černá, bílá.
Za Hostivař jdem se bít,
chceme vždy jen zvítězit.
hostivar.JPG
Rozpis_ikona_SKH.png
Diskuze_SKH_obrazek.png
Archiv_Rajce_obrazek.png
SKH_2006_2006_obrazek.gif
SKH_Skolicka_obrazek.gif
Prazsky_fotbalov_zvaz_obrazek.png
Prazsky_fotbalov_zvaz_rozcestnik_obrazek.png
FACR_obrazek.png
Prazsky_zvaz_maleho_fobalu_obrazek.png

Administrátoři stránky:

Ing. Vladimír Bakalár - vladimir.bakalar@gmail.com
Milan Prouza - prouzam@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one