I.A TŘÍDA SŽ - SKUPINA A - PRAHA 2016/17

Podzimní část 2016:
  1.kolo - Ne 11.09. - 13:00: SK HOSTIVAŘ - SK LIBUŠ 838 2:3 (1:2) 
INFO
  2.kolo - So 17.09. - 10:30: TJ PRAGA - SK HOSTIVAŘ 6:0 (4:0) INFO
  3.kolo - So 24.09. - 08:30: SK HOSTIVAŘ - SK UNION VRŠOVICE "B" 0:7 (0:4) INFO
  4.kolo - Ne 02.10. - 14:45: SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SK HOSTIVAŘ 3:4 (1:2) INFO
  5.kolo - Ne 09.10. - 14:00: SK HOSTIVAŘ - AFK UNION ŽIŽKOV 1:3 (1:0) INFO
  6.kolo - So 15.10. - 10:45: T.J.JUNIOR PRAHA - SK HOSTIVAŘ 3:1 (3:0) INFO
  7.kolo - Ne 23.10. - 13:30: SK HOSTIVAŘ - TJ KYJE PRAHA 14 1:2 (1:1) INFO
  8.kolo - Ne 30.10. - 11:00: FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO - SK HOSTIVAŘ 10:0 (8:0) INFO
  9.kolo - Ne 06.11. - 12:00: SK HOSTIVAŘ - ČAFC PRAHA 0:3 (0:2) INFO
10.kolo - Ne 13.11. - 14:00: SK HOSTIVAŘ - TJ SOKOL CHOLUPICE 2:1 (2:0) INFO
11.kolo - Ne 20.11. - 13:30: SK ČECHIE UHŘÍNĚVES - SK HOSTIVAŘ 1:4 (1:3) INFO

Jarní část 2017:
13.kolo - Ne 02.04. - 14:30: SK 
HOSTIVAŘ - TJ PRAGA 0:12 (0:5) INFO  
12.kolo - So 08.04. - 13:30SK LIBUŠ 838 - SK HOSTIVAŘ 9:0 (3:0) INFO 
14.kolo - Ne 23.04. - 17:00: SK UNION VRŠOVICE "B" - SK HOSTIVAŘ 3:0 (3:0) INFO
15.kolo - So 29.04. - 08:30: SK HOSTIVAŘ - SOKOL DOLNÍ POČERNICE  0:3 (0:1) INFO
16.kolo - So 06.05. - 16:30: AFK UNION ŽIŽKOV - SK HOSTIVAŘ 4:1 (4:1) INFO
17.kolo - Ne 14.05. - 15:00: SK HOSTIVAŘ  - T.J.JUNIOR PRAHA 1:7 (1:4) INFO
18.kolo - Ne 21.05. - 17:00: TJ KYJE PRAHA 14 - SK HOSTIVAŘ 3:0 (1:0) INFO
19.kolo - So 27.05. - 08:30: SK HOSTIVAŘ - FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 2:7 (1:4) INFO 
20.kolo - Ne 04.06. - 16:00:  ČAFC PRAHA - SK HOSTIVAŘ 2:2 (0:0) INFO
21.kolo - Ne 11.06. - 14:00:  TJ SOKOL CHOLUPICE - SK HOSTIVAŘ 2:1 (2:1) INFO
22.kolo - So 17.06. - 10:30: SK HOSTIVAŘ - SK ČECHIE UHŘÍNĚVES 5:8 (2:5) INFO  
 
Konecna_tabulka_SZ.PNG
I. TŘÍDA SŽ - SKUPINA A - PRAHA 2015/16

Podzimní část 2015:
  1.kolo - Ne 06.09. - 13:00: SK Hostivař - Praga 4:0 (0:0)
  Pohár - Stř 09.09 - 17:00: Čakovice - SK Hostivař 0:7 (0:2)
  2.kolo - So 12.09. - 14:15: Libuš - SK Hostivař 0:2 (0:0)
  Pohár - Stř 23.09 - 16:30: SK Hostivař - Sokol Kolovraty 2:0 (0:0)
  4.kolo - Po 28.09. - 14:00: SK Union Strašnice - SK Hostivař 2:6 (1:4)
  3.kolo - Stř 30.09. - 16:30: SK Hostivař - Vršovice 1:3 (0:3)
  5.kolo - Ne 04.10. - 12:00: SK Hostivař - Union Žižkov 5:1 (0:0)
  6.kolo - So 10.10. - 10:30: Junior - SK Hostivař 0:0 (0:0)
  7.kolo - Ne 18.10. - 13:45: SK Hostivař - Kyje 9:0 (4:0)
  8.kolo - So 24.10. - 09:00: Dukla JM - SK Hostivař 2:1 (1:0)
  9.kolo - Ne 01.11. - 14:00: SK Hostivař - ČAFC 5:2 (4:1)
11.kolo - So 14.11. - 08:45: Kačerov - SK Hostivař 4:1 (2:0)

Jarní část 2016:
12.kolo - So 09.04. - 14:45: Praga - SK Hostivař 1:2 (0:2)
13.kolo - Ne 17.04. - 13:00: SK Hostivař - Libuš 3:2 (2:1)
14.kolo - So 23.04. - 09:00: Vršovice - SK Hostivař 1:1 (0:0) 
15.kolo - Ne 01.05. - 13:00: SK Hostivař - Strašnice - zrušen
16.kolo - So 07.05. - 15:30: Union Žižkov - SK Hostivař 0:3 (0:3) 

17.kolo - Ne 15.05. - 15:15: SK Hostivař - Junior 5:0 (3:0) 
18.kolo - So 21.05. - 12:30: Kyje - SK Hostivař (UMT) 0:14 (0:5)
19.kolo - Ne 29.05. - 15:15: SK Hostivař - Dukla JM 2:6 (2:2) 

20.kolo - Ne 05.06. - 11:30: ČAFC - SK Hostivař (UMT) 1:2 (1:1) 
22.kolo - Ne 19.06. - 13:00: SK Hostivař - Kačerov 2:2 (1:1)
I. TŘÍDA SŽ - SKUPINA A - PRAHA 2014/15

Podzimní část 2014:
  1.kolo - Ne 07.09. - 15:00: SK Hostivař - FA Praha B 13:1
  2.kolo - Ne 14.09. - 15:00: Šeberov - SK Hostivař 2:3 (1:2)
  3.kolo - Ne 21.09. - 14:30: SK Hostivař - Praga 7:0
  4.kolo - Stř 15.10. - 16:30: Libuš - SK Hostivař  6:0 (1:0)
  5.kolo - Ne 05.10. - 12:00: SK Hostivař - Dukla JM 0:2 (0:1)
  6.kolo - Ne 12.10. - 14:15: Podolí - SK Hostivař 5:0 (1:0)
  7.kolo - Ne 19.10. - 13:45: SK Hostivař - Kyje 0:2
  8.kolo - So 25.10. - 12:00: Lipence - SK Hostivař 2:3
  9.kolo - Ne 02.11. - 12:15: SK Hostivař - Třeboradice 8:1

Jarní část 2015:

10.kolo - Ne 18.04. - 12:30: FA Praha B - SK Hostivař 0:5
11.kolo - Ne 26.04. - 13:00: SK Hostivař - Šeberov 5:1 (1:1)
12.kolo - Ne 03.05. - 15:15: Praga - SK Hostivař 3:1
13.kolo - Ne 10.05. - 15:15: SK Hostivař - Libuš 0:4 (0:3)
14.kolo - So 16.05. - 09:15: Dukla JM - SK Hostivař 2:4
15.kolo - Ne 24.05. - 15:15: SK Hostivař - Podolí 2:6 (1:1)
16.kolo - Ne 31.05. - 14:00: Kyje - SK Hostivař (UMT) 2:0
17.kolo - Ne 07.06. - 12:00: SK Hostivař - Lipence 13:0 (5:0)
18.kolo - Ne 14.06.: SK Hostivař majú voľno
St_zaci.png
PRAŽSKÝ PŘEBOR SŽ - PRAHA 2013/14

Podzimní část 2013:
  1.kolo - Ne 08.09. - 15:15: SK Hostivař - Aritma 0:9 (0:1)
  2.kolo - Ne 15.09. - 14:00: ČAFC Praha - SK Hostivař 3:0 (2:0)
  3.kolo - Ne 22.09. - 15:15: SK Hostivař - Braník 1:12 (1:5)
  4.kolo - So 28.09. - 11:00: Kolovraty - SK Hostivař 6:0 (3:0)
  5.kolo - Ne 06.10. - 14:15: SK Hostivař - Újezd nad Lesy 0:3 (0:1)
  6.kolo - So 12.10. - 15:30: FK DUKLA Praha C - SK Hostivař 11:1
  7.kolo - Ne 20.10. - 13:45: SK Hostivař - Slavoj Podolí  0:4 (0:1)
  8.kolo - So 26.10. - 15:00: FA Praha - SK Hostivař 5:0
  9.kolo - Ne 03.11. - 12:15: SK Hostivař  - Loko. Vltavín 1:8
10.kolo - So 09.11. - 11:45: SK Střešovice - SK Hostivař 4:0 (1:0)
11.kolo - Ne 17.11. - 11:45: SK Hostivař  - Vršovice 3:1 (1:0)

Jarní část 2014:
12.kolo - So 05.04. - 15:00: Aritma - SK Hostivař 15:0 (6:0)
13.kolo - Ne 13.04. - 14:45: SK Hostivař - ČAFC Praha 1:4 (0:3)
14.kolo - Po 21.04. - 15:15: Braník - SK Hostivař 16:0 (7:0)
15.kolo - So 26.04. - 08:45: SK Hostivař - Kolovraty 2:7 (1:5)
16.kolo - Ne 04.05. - 14:30: Újezd nad Lesy - SK Hostivař 6:1 (4:0)
17.kolo - Ne 11.05. - 15:15: SK Hostivař - FK DUKLA Praha C 4:2 (1:0)
18.kolo - So 17.05. - 17:00: Slavoj Podolí  - SK Hostivař 2:3
19.kolo - Ne 25.05. - 15:15: SK Hostivař - FA Praha 1:4 (0:2)
20.kolo - Ne 01.06. - 14:45: Loko. Vltavín - SK Hostivař 6:0
21.kolo - Ne 08.06. - 15:15: SK Hostivař - SK Střešovice 0:10 (0:5)
22.kolo - So 14.06. - 12:45: Vršovice - SK Hostivař 6:3 (2:1)

 
P.  TÝM Z V R P Skóre B
1.  SK Aritma Praha 22 17 4 1 115:19 55
2. Loko Vltavín 22 18 1 3 105:15 55
3.  FK Dukla Praha C 22 13 3 6 96:38 42
4. SK Střešovice 1911 22 12 6 4 69:17 42
5. ABC Braník 22 12 2 8 96:44 38
6. F.A. Praha / Bohemians 22 11 5 6 58:40 38
7.   Sokol Kolovraty 22 8 7 7 52:37 31
8.  ČAFC Praha 22 8 2 12 41:53 26
9.   SK Union Vršovice 22 6 2 14 38:103 20
10.   FK Újezd nad Lesy 22 5 0 17 27:107 15
11.   AFK Slavoj Podolí 22 3 0 19 21:122 9
12. SK Hostivař 22 3 0 19 21:144 9
PRAŽSKÝ PŘEBOR SŽ - PRAHA 2012/13

Podzimní část 2012:
  1.kolo - Ne 09.09. - 15:00: SK Hostivař - Aritma 0:7 (0:3)
  2.kolo - Ne 16.09. - 13:30: ČAFC Praha - SK Hostivař 3:1 (1:0)
  3.kolo - So 22.09. - 10:30: SK Hostivař - Braník 0:9 (0:4)
  4.kolo - Pá 28.09. - SK Hostivař má volno
  5.kolo - Ne 07.10. - 13:30: SK Hostivař - Háje 1:4 (1:2)
  6.kolo - Ne 14.10. - 11:30: Tempo - SK Hostivař 5:0 (3:0)
  7.kolo - Čt 18.10. -  16:30: SK Hostivař - Slavoj Podolí 4:1 (3:0)
  8.kolo - Ne 28.10. - 10:30: Bohemians - SK Hostivař  1:4 (1:3)
  9.kolo - Ne 04.11. -  12:15: SK Hostivař  - Loko. Vltavín 1:2 (0:1)
10.kolo - Ne 11.11. -  14:00: SK Střešovice - SK Hostivař  3:2 (1:2)
11.kolo - Ne 18.11. -  11:45: SK Hostivař  - Vršovice 3:1 (0:0)

Jarní část 2013:
12.kolo - Ne 24.03. - 13:30: Aritma - SK Hostivař 4:1 (1:1)
14.kolo - So 06.04. -   8:30: Braník - SK Hostivař 4:1 (3:0)
15.kolo - So 13.04. - SK Hostivař má volno
16.kolo - So 20.04. - 10:15: Háje - SK Hostivař 2:4 (2:2)
17.kolo - Ne 28.04. - 10:30: SK Hostivař - Tempo Praha 2:2 (2:1)
18.kolo - So 04.05. - 15:00: Slavoj Podolí - SK Hostivař 4:1 (1:1)
19.kolo - So 11.05. -   8:45: SK Hostivař - Bohemians Prah 6:4 (2:4)
20.kolo - Ne 19.05. - 12:30: Loko. Vltavín - SK Hostivař 1:1 (0:1)
21.kolo - So 25.05. -   8:45: SK Hostivař - SK Střešovice 3:1 (1:1)
13.kolo - Ne 09.06. -  17:00: SK Hostivař - ČAFC Praha 3:1 (1:1)
22.kolo - St 12.06. -   17:30: Vršovice - SK Hostivař 2:0

 
P.  TÝM Z V R P Skóre B
1.   ABC Braník 20 17 1 2 93:23 52
2.   SK Aritma Praha 20 16 4 0 71:16 52
3.   ČAFC Praha 20 12 2 6 45:33 38
4.  Loko Vltavín 20 9 5 6 51:33 32
5. SK Střešovice 1911 20 10 1 9 36:42 31
6.   FK Bohemians Praha 20 9 3 8 62:46 30
7.   FC Tempo Praha 20 6 5 9 31:47 23
8.   SK Hostivař 20 7 2 11 38:61 23
9.   AFK Slavoj Podolí 20 4 4 12 29:71 16
10.  SK Union Vršovice 20 3 2 15 15:57 11
11.   FC Háje JM 20 1 3 16 26:68 6

KÁDR 2012/13

Hráči:
- BARTOŠKA Lukáš (1998)
- BUCEK Lukáš (1998)
- ČERNÝ Jakub (1998) - střídavý start Sparta
- GABAJ Martin (1998)
- HACKL Martin (1999)
- HOANG Michal (1998)
- KLEČKA Patrik (1998)- hostuje na Meteoru
- KOHOUT Lukáš (1999)
- KOLLMANN Jáchym (1998)
- KONEČNÝ Dávid (1999)
- KOPECKÝ Jaroslav (1999)
- KULA Martin (1999)
- MOTSKO Lyubomyr (1998) - hostuje na Viktorii Žižkov
- NĚMEČEK Jiří (1999) - hostuje z Horních Měcholup
- NOVOTNÝ Adam (1999)
- PEJCHAR Václav (1998)
- PLÁŠIL Marek (1998) - střídaví start Slavie
- PRAUS Lukáš (1999) - hostuje na Dukle JM
- SUCHAN Michal (1998)
- ŠVAMBERA Patrik (1998)
- VRTIŠKA Pavel (1999)
- WOLF Daniel (1998)
1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2011/2012

Podzimní část 2011:
  1.kolo - Ne 04.09. - 15:00: SK Hostivař - Háje JM 2:7
12.kolo -  St 07.09. - 17:00: SK Hostivař - Bohemians Praha B 5:0
  3.kolo - Ne 18.09. - 14:30: SK Hostivař - Praga 9:2
13.kolo -  St 21.09. - 16:30: ABC Braník - SK Hostivař 4:1
  4.kolo - Ne 25.09. - 14:00: Loko Vltavín B - SK Hostivař 1:5
  5.kolo - Ne 02.10. - 14:00: SK Hostivař - Dolní Počernice 1:2
  6.kolo - Ne 09.10. - 14:15: Kolovraty - SK Hostivař 1:4
  7.kolo - Ne 16.10. - 13:30: SK Hostivař - Dolní Měcholupy 7:0
  8.kolo - So 22.10. - 10:30: SK Zbraslav - SK Hostivař  3:0
  9.kolo - Ne 30.10. - 12:30: SK Hostivař  - PSK Union 15:0
10.kolo - Ne 06.11. -  12:00: SK Hostivař - FC Satalice 3:0
11.kolo - Ne 13.11. -  12:00: Újezd P4 - SK Hostivař 0:8

Jarní část 2012:
14.kolo - Ne 25.03. - 13:00: Háje JM - SK Hostivař 3:1
16.kolo -  St 04.04. - 16:30: Praga - SK Hostivař 1:0
17.kolo - Ne 15.04. - 15:00: SK Hostivař - Loko Vltavín B 2:0
18.kolo - Ne 22.04. - 17:00: Dolní Počernice - SK Hostivař 0:5
19.kolo - Ne 29.04. - 15:00: SK Hostivař - Kolovraty 3:1
20.kolo - Ne 06.05. - 10:30: Dolní Měcholupy - SK Hostivař 0:16
21.kolo - Ne 13.05. - 15:00: SK Hostivař - SK Zbraslav 0:3
22.kolo - Ne 20.05. - 14:45: PSK Union - SK Hostivaŕ 1:6
23.kolo -  St 23.05. - 17:00: FC Satalice - SK Hostivař 3:3
24.kolo - Ne 03.06. - 15:00: SK Hostivař - Újezd P4 6:0
25.kolo - So 09.06. - 15:00: Bohemians Praha B - SK Hostivař 1:1
26.kolo - Ne 17.06. - 15:00: SK Hostivař - ABC Braník B 1:3

 
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  ABC Braník B 24 22  1 1 178:23 67
 2.  FC Háje Jižní Město 24 21  2 1 167:17 65
 3.  SK Zbraslav 24 15  6 3 88:17 51
 4.  PRAGIS FV PLAST Satalice 24 15  2 7 111:43 47
 5.  Loko Vltavín B 24 14  3 7 66:48 45
 6.  SK Hostivař 24 14  2 8 104:37 44
 7.  FK Bohemians Praha B 24 11  3 10 60:47 36
 8.  Praga Praha 24 10  3 11 59:78 33
 9.  Sokol Kolovraty 24 6  1 17 56:95 19
 10.  Sokol Dolní Počernice 24 5  3 16 24:78 18
 11.  SK Újezd Praha 4 24 5  0 19 45:158 15
 12.  PSK Union Praha 24 2  4 18 27:155 10
 13.  Dolní Měcholupy 24 0  2 22 11:200 2
1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2010/2011
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Horní Měcholupy 22 20 2 0 128:15 62
 2.  Vyšehrad 22 17 2 3 104:26 53
 3.  Admira B 22 13 4 5 64:37 43
 4.  SK Hostivař 22 10 6 6  48:37 36
 5.  Braník B 22 11 3 8 57:48 36
 6.  Satalice 22 8 8 6 46:38 32
 7.  Háje 22 7 6 9 38:57 27
 8.  Junior B 22 6 6 10 41:62 24
 9.  Loko. Vltavín 22 6 3 13 28:65 21
 10.  Zraslav 22 5 3 14  29:64 18
 11.  PSK Union 22  3 3 16 23:102 12
 12.  Tempo B 22 2 2 18 20:75 8

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2009/2010
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Zličín 22 19 2 1 95:5 59
 2.  ČAFC 22 18 0 4 80:22 54
 3.  Vyšehrad 22 17 1 4 110:28 52
 4.  Háje 22 13 4 5  58:25 43
 5.  Braník B 22 11 4 7 76:60 37
 6.  Junior B 22 11 2 9 65:33 35
 7.  SK Hostivař 22 8 3 11 30:74 27
 8.  Zbraslav 22 7 3 12 35:54 24
 9.  Horní Měcholupy B 22 7 1 14 44:71 22
 10.  Tempo B 22 7 1 14  45:79 22
 11.  Optimum 22  2 1 19 22:142 7
 12.  Řeporyje 22 1 0 21 27:94 3

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2008/2009
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Tempo 22 21 0 1 152:6 63
 2.  Motorlet C 22 15 2 5 113:33 47
 3.  ČAFC 22 15 1 6 95:41 46
 4.  Vyšehrad 22 13 1 8  62:40 40
 5.  Zličín 22 10 5 7 59:46 35
 6.  Braník B 22 10 0 12 67:65 30
 7.  Junior B 22 9 2 11 44:56 29
 8.  Libuš B 22 8 2 12 40:76 26
 9.  Horní Měcholupy B 22 7 2 13 36:75 23
 10.  SK Hostivař 22 6 0 16  35:134 18
 11.  Viktoria Žižkov C 22  5 1 16 30:102 16
 12.  PSK Union 22 4 2 16 28:87 14

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2007/2008
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Bohemians 1905 C 22 18 4 0 114:19 58
 2.  Viktoria Žižkov C 22 14 3 5 113:25 45
 3.  Zličín 22 12 5 5 88:34 41
 4.  Motorlet C 22 13 2 7  101:29 41
 5.  ČAFC 22 12 5 5 87:30 41
 6.  Vyšehrad 22 11 2 9 62:45 35
 7.  SK Hostivař 22 8 5 9 59:36 29
 8.  Junior B 22 8 4 10 67:44 28
 9.  Libuš 22 7 3 12 49:58 24
 10.  Horní Měcholupy B 22 8 0 14  45:70 24
 11.  PSK Union 22  4 1 17 38:97 13
 12.  Real 22 0 0 22 5:341 0

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2006/2007
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  Bohemians 1905 C 22 19 2 1 109:16 59
 2.  Braník 22 19 2 1 117:19 59
 3.  Motorlet C 22 14 3 5 61:20 45
 4.  Horní Měcholupy B 22 11 4 7 46:30  37
 5.  Vyšehrad 22 10 2 10 39:51 32
 6.  PSK Union 22 9 2 11 36:45 29
 7.  Viktoria Žižkov B 22 9 2 11 47:45 29
 8.  Kačerov 22 8 1 13 36:71 25
 9.  ČAFC 22 7 2 13 29:60 23
 10.  Junior B 22 6 4 12 33:93  22
 11.  SK Hostivař 22 5 4 13 26:50 19
 12.  Řepy 22 0 2 20 27:106 2

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2005/2006
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  SK Hostivař 22 20 1 1 89:19 61
 2.  SK Sparta Krč 22 16 2 4 76:27 50
 3.  ABC Braník B 22 16 0 6 101:29 48
 4.  PSK Union Praha 22 15 2 5 80:20  47
 5.  Kyje 22 13 1 8 103:46 40
 6.  FC Tempo Praha 22 12 2 8 77:44 38
 7.  Sokol Dolní Počernice 22 11 2 9 69:33 35
 8.  Slovan Kunratice 22 8 1 13 38:63 25
 9.  TJ JM Chodov 22 5 5 12 500:65 20
 10.  TJ Malešice - Rapid 22 3 2 17 29:124  11
 11.  FC Inferno Praha 22 2 4 16 23:87 10
 12.  Čechie Dubeč 22 0 0 22 9:187 0

1. TŘÍDA SŽ SKUPINA A - PRAHA 2004/2005
 P.  Název klubu  Z  V  R  P Skóre  B
 1.  FC Háje C 21 17 3 1 101:8 54
 2.  SK Hostivař 21 16 3 2 95:15 51
 3.  FK Semi Kačerov 20 15 3 2 82:18 48
 4.  Kyje 21 12 5 4 69:26 41
 5.  FC Tempo Praha 21 12 4 5 58:19 40
 6.  ABC Braník B 21 10 3 8 60:49 33
 7.  Dolní Měcholupy 20 8 2 10 66:57 26
 8.  Sokol Dolní Počernice 21 7 1 13 42:70 22
 9.  PSK Union Praha 20 3 6 11 31:45 15
 10.  FK Újezd n. Lesy B 20 4 1 15 24:95 13
 11.  Slovan Kunratice 21 3 2 16 15:82 11
 12.  FC Inferno Praha 21 0 1 20 3:162 1
Hostivař je naše síla,
ctíme barvy černá, bílá.
Za Hostivař jdem se bít,
chceme vždy jen zvítězit.
SK Hostivař.jpg
Rozpis_ikona_SKH.png
Diskuze_SKH_obrazek.png
Archiv_Rajce_obrazek.png
SKH_2006_2006_obrazek.gif
SKH_Skolicka_obrazek.gif
Prazsky_fotbalov_zvaz_obrazek.png
Prazsky_fotbalov_zvaz_rozcestnik_obrazek.png
FACR_obrazek.png
Prazsky_zvaz_maleho_fobalu_obrazek.png

Administrátoři stránky:

Ing. Vladimír Bakalár - vladimir.bakalar@gmail.com
Milan Prouza - prouzam@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one