Čechie Uhříněves - SKH 2:1

skh-clanek-uhrskh.png

Zaspaný začátek utkání a body zůstávají v Uhříněvsi

Csaplárovka tentokrát nesklapla. V 54. minutě snížil Honza Kučera po rohovém kopu na 2:1, ale to bylo z naší strany vše.

SK Čechie Uhříněves - SK Hostivař 2:1 (2:0)

 

Branky: 15. Nguyen, 21. Peterka – 54. Kučera.
Rozhodčí: Štěrba – Tikal, Vítek. ŽK: 27. M. Hrubý, 90.+5 Chadim – 18. Sýkora, 45. Mucha, 66. Černý. 68. Khomauli. ČK: 44. Podvín (Uhříněves).
Diváků: 150.

 

Uhříněves: Jevčák – Bobek (61. Cabrnoch), Kovařík, Chadim, M. Hrubý – Nguyen (61. Heteš, 90. Tran), Aust (46. Seniv), Podvín, Mazanec, P. Hrubý – Peterka (78. Vácha). Trenér: František Vitovský.Hostivař: Provazník – Mucha (76. Žampa), Laštovka, Kučera, Kříž (76. Turek) – Sýkora (35. Chrastina) – Khomauli (76. Motl), Penc, Kadlčík (21. Černý), Kronovetr – Lehner. Trenér: Petr Procházka.

 

Hodnocení zápasu:

Martin Kovařík (Uhříněves): "Vstup do utkání proběhl konečně podle představ trenérů. V 15. minutě jsme vstřelili branku, která nás dostala ještě více do zápasu a s druhou vstřelenou jsme diktovali tempo hry. Ke konci prvního poločasu přišel smolný zákrok Tomáše Podvína, který sudí potrestal červenou kartou. Věděli jsme, že druhý poločas bude v deseti hráčích fyzicky náročný a je třeba maximálního nasazení. V 54. minutě přišlo soupeřovo snížení po rohovém kopu, ale náš cíl vyhrát před domácími diváky se neměnil. Odhodlání hráčů přidat pojistku v podobě třetí branky zůstalo nenaplněno, i když jsme měli tři stoprocentní šance."

Petr Procházka (Hostivař): „Porážku beru na sebe, netrefil jsem sestavu, rozestavení, prostě absolutně vůbec nic. Samozřejmě v tom nejsem jediný, protože kluci, tam kde hráli, neodvedli, co mají odvádět, ale jde to na moji hlavu, jsem trenér. Co se týče utkání, tak první poločas bez nějakého napadání, aktivity, osobních soubojů a pořádné nahrávky. Všechno jsme hráli pomalu, v chůzi jak stará garda. Jestli si někteří kluci myslí, že ve dvaceti či pětadvaceti se má takto hrát přebor, tak ho asi kopat nebudou. Jinak soupeři gratuluji a za první poločas, co jsme mu dovolili, zaslouženě vyhrál.“

 

 

Nejlepší hráči SK Čechie Uhříněves: Jakub Chadim
Nejlepší hráč SK Hostivař: David Kronovetr

 

Zdroj: www.fotbalpraha.cz

13.09.2022 08:51:33
danielnebrensky

Rychlý kontakt

Petr KOVÁŘ
funkce: člen výboru, sekretář
mobil: 603 991 599
e-mail: skhostivar@volny.cz

Vladimír ČERNÝ
funkce: místopředseda výboru
mobil: 602 682 956
e-mail: cerny.vl@seznam.cz


Buď naším fanouškem i na sociálních sítích

 

skh-fb.png
skh-ig.png

Administrátor stránky:
Ing. Vladimír Bakalár - vladimir.bakalar@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one