Ďáblice "B" - SKH "B" 3:2

Divoký zápas v Ďáblicích

Jasné 3 body během několika minut pryč. Zápas na hřišti 3. celku tabulky byl v prvním poločase vyrovnaný, nicméně po poněkud sporném zákroku ve středu hřiště se míč odrazil k soupeři a ten v situaci tři na golmana nezaváhal.

Do šaten jsme odcházeli za nepříznivého stavu. Nevýrazný výkon z první poloviny zápasu jsme v té druhé změnili. Najednou byl na hřišti jeden tým a výsledkem byly góly Michala Pazdery a Kuby Černého, díky kterým jsme zápas otočili v náš prospěch. Bohužel se nepodařilo i přes neustálý tlak přidat pojišťovací branku a přišel trest. Z přímého kopu ze strany hřiště jsme dostali gól na 2:2 v 88. minutě. Kluci se s tím nechtěli smířit, protože cítili, že na hřišti nám leží 3 body a měli bychom si je za druhý poločas odvézt do Hostivaře. Při ofenzivním tlaku se nám ale nepodařilo zakončit slibnou situaci ve vápně soupeře a z následujícího protiútoku se Ďáblice dokazáli prosadit a nakonec jsme skončili bez bodu. Tentokrát při nás nestálo štěstí a neodvážíme si ani bod, který bychom si za výkon v 2. poločase zasloužili.