SKH "B" - Újezd nad Lesy "B" 3:2

Další domácí úterní vítězství

Druhý přeložený zápas na úterý jsme opět zvládli s plným počtem bodů. Tentokrát se zápas nevyvíjel vůbec dobře a po slabé první půli jsme ve 41. minutě prohrávali 0:2.

Naštěstí se do poločasu ještě podařilo snížit Adamu Motlovi, který tváří v tvář gólmanovi nezaváhal - 1:2. Povzbuzeni vstřelenou brankou jsme vyrovnali hru a v 71. minutě se probil přes hostující obránce i golmana Jirka Novotný a pohodlně srovnal na 2:2. Těsně před koncem se na nás taky jednou usmálo štěstí a chybnou rozehrávku zachytil nestárnoucí střelec Milan Fedor. Stará fotbalová pravda, když nevíš co s míčem, tak vystřel by se tady dala trochu upravit na když se ti nechce běžet, tak vystřel, což přineslo gól na centimetr přesně téměř z poloviny hřiště. 3:2! I s jedním infarktovým momentem z konce utkání jsme doma uhájili důležité 3 body.