SKH - FC Zličín 2:0

skh-clanek2.png

V 1. kole slavíme výhru 2:0

Poctivá obrana a efektivita v zakončení jako hlavní příčina vítězství. Ideální vstup do zápasu v podobě gólu Didiho jr. hned ve 25. vteřině zápasu potvrdil nádhernou střelou Žampič ve 37. minutě. Podařenou premiéru v našem dresu mají za sebou Křížák, Niko a Lavi. První start si odbyl i odchovanec SKH Víťa Shorban.

SK Hostivař - FC Zličín 2:0 (2:0)

Branky: 1. Kronovetr, 37. Žampa. ŽK: 77. Fedor, 84. Kadlčík, 87. Kříž, 90.+4 Sýkora – 52. Kučera, 63. Ibraimi, 87. Pyšek, 87. Kohout.
Rozhodčí: Nebáznivý – Zelený, Manilo.
Diváků: 60.

Hostivař: Provazník - Černý, Penc, Laštovka, Kříž - Sýkora - Kadlčík (90. Wolf), Žampa (42. Mucha), Chleborád (73. Candra), Khomauli (90. Shorban) - Kronovetr (73. Fedor). Trenér: Petr Procházka.
Zličín: Tůma - Ibraimi, Kučera, Forejtek (72. Karták), Ondrejka - Hák (72. Holakovský), Plánička, Kohout, Jíra (48. Bous) - Merta - Pyšek (90. Vajdl). Trenér: Zdeněk Kudela.

Ohlasy utkání
Petr Procházka (Hostivař): Pro nás zápas velmi těžký, protože chybělo z různých důvodů šest hráčů základní sestavy. Šli jsme do utkání s velkým respektem vůči soupeři, který výrazně posílil, hlavně směrem do ofenzivy, a tak jsme vycházeli z pozorné obrany. Skvěle nám vyšel začátek, ale potom jsme přežili několik příležitostí soupeře. Po zvýšení na 2:0 jsme již utkání zodpovědným přístupem dovedli do vítězného konce. Za toto vítězství jsem nesmírně rád. Výjimečně dávám dva nejlepší hráče utkání, protože gólman Lukáš Provazník odchytal celé utkání se zraněním, a tím pomohl k úspěšnému vstupu do sezony.
Zdeněk Kudela (Zličín): Utkání, které jsme neměli nakonec prohrát, ale tak to bohužel ve fotbale chodí. Fotbalově jsme byli lepší, ale soupeř efektivnější a ze dvou šancí vstřelil dvě branky, i když musím uznat, že druhá byla nádherná. Naše šance bohužel skončily nevyužity, i přestože brankou skončit měly. Na tomto musíme do dalších zápasů zapracovat.

Nejlepší hráči SK Hostivař: Lukáš Provazník a Jakub Sýkora
Nejlepší hráč FC Zličín: Ondřej Kučera

Zdroj: www.fotbalpraha.cz
09.08.2022 13:36:49
danielnebrensky

Rychlý kontakt

Petr KOVÁŘ
funkce: člen výboru, sekretář
mobil: 603 991 599
e-mail: skhostivar@volny.cz

Vladimír ČERNÝ
funkce: místopředseda výboru
mobil: 602 682 956
e-mail: cerny.vl@seznam.cz


Buď naším fanouškem i na sociálních sítích

 

skh-fb.png
skh-ig.png

Administrátor stránky:
Ing. Vladimír Bakalár - vladimir.bakalar@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one